HAKKIMIZDA/ABOUT US

  FİRMAMIZA GENEL BAKIŞ

1978 yılından günümüze kadar non-stick(yapışmaz) mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektördeki yerini uzun yıllarda edindiği tecrübe ve profesyonellikle güçlendirerek Türkiye’nin en kaliteli firmalarından biri olmayı başarmış ve bunu gururla devam ettirmektedir.

Özellikle ihracat odaklı çalışan firmamız Türkiye’nin dış ticaretteki gelişimine paralel olarak kendi bünyesinde bulundurduğu AR-GE departmanı sayesinde inovasyona ağırlık vererek ürün yelpazesini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak geliştirmekte ve siz değerli müşterilerine eşsiz EVREN kalitesini sunmaya devam etmektedir.

Önce kalite sloganını benimsemiş olan EVREN bu çizgi üzerinde yürüyüp 1. Sınıf hammaddeler kullanarak sektörde konumunu hep korumuş ve kalitesinden asla taviz vermeyerek sürekli aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Üretimimiz başlıca uluslararası kalite standartlarına (ISO 9001:2008 ,ISO 9001:2015, ISO:22000:2005,FOOD-CONTACT) uygun olup aynı zamanda kendi sektöründe TSE belgesine sahip olan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın üretim yerleri İstanbul ve Tekirdağ’da olup siz değerli müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına sürekli olarak üretim tesislerini geliştirmektedir. Ürünlerimizi 6 kıtada 90 ın üstünde ülkeye ihraç etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

 
 •  

  Kalitemizden asla taviz vermemek.

 •  

  İnsan sağlığını herşeyin ötesinde tutmak.

 •  

  ‘’Önemli olan kantite değil kalitedir’’ anlayışını benimseyerek çok üretimden ziyade öz üretim yapmak.

 •  

  Sektörde her zaman tercih edilen marka olup Made in Türkiye ibaresini tüm dünyadaki mutfaklara gururla taşımak.

MİSYONUMUZ

 

Sorumluluklarımızdan,kalitemizden ve dürüstlüğümüzden taviz vermeden güven ortamı içinde altında EVREN damgası bulunan her ürünü siz değerli müşterilerimize gururla sunmak.

 •  

  Bize göre kalite; verimi ve rekabet gücünü artıran en önemli etkendir. Bu nedenle yaşayan ve gelişen kendi kendini yenileyen bir kalite ruhu oluşturmayı , müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, sektördeki aranılan marka olan konumumuzu korumayı, inovasyona verilen değeri sürekli artırmayı ve altında EVREN ibaresi bulunan her ürünün daima arkasında olup satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmayı kendimize vazife kılmış ve bu çizgide ilerlemekteyiz.

 

ABOUT US

EVREN Cookware Co.Ltd was established in 1978. It is one of the most professional and qualified non-stick cookware manufacturer and exporter company in Turkey.

Our company EVREN’s production bases are located in İstanbul and Tekirdağ provinces.

With stable and continuous years of development Evren has become a large enterprise group widely recognized abroad.

We now have our strong R&D ability and our production is running under control of TSE quality management system and we have other ISO 9001:2015, ISO 22000:2005, TUV, FOOD-CONTACT health certificates.Also EVREN is the only company which has TSE quality certificate on non-stick coated cookwares.

Years of experience creativity and high standart have been the key to our success. Making it possible for us to work and supply many prominent leaders in 6 continents.

 

OUR MISSION

Evren aims being an international brand in cookware industry to spread the made in Türkiye stamp all over the world.we are able to ensure the highest standard of quality for every product carrying the name EVREN

 

OUR VISION

Enhancing enterprise value,developing with customer value.Base on honesty developing by innovation compfortable and happy environment.

Never concession on quality.

Keeping human health ahead of everything

Whether it’s developing new products or driving innovations forward, we always strive to achieve one goal: to make cooking a fun and fulfilling experience by creating the best possible products