Firmamıza Genel Bakış

FİRMAMIZA GENEL BAKIŞ

1978 yılından günümüze kadar non-stick(yapışmaz) mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektördeki yerini uzun yıllarda edindiği tecrübe ve profesyonellikle güçlendirerek Türkiye’nin en kaliteli firmalarından biri olmayı başarmış ve bunu gururla devam ettirmektedir.

Özellikle dış piyasa odaklı çalışan firmamız Türkiye’nin dış ticaretteki gelişimine paralel olarak kendi bünyesinde bulundurduğu AR-GE departmanı sayesinde inovasyona ağırlık vererek ürün yelpazesini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak geliştirmekte ve siz değerli müşterilerine eşsiz EVREN kalitesini sunmaya devam etmektedir.

Önce kalite sloganını benimsemiş olan EVREN bu çizgi üzerinde yürüyüp 1. Sınıf hammaddeler kullanarak sektörde konumunu hep korumuş ve kalitesinden asla taviz vermeyerek sürekli aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Üretimimiz başlıca uluslararası kalite standartlarına (ISO 9001:2008 ,ISO 9001:2015, ISO:22000:2005,FOOD-CONTACT) uygun olup aynı zamanda kendi sektöründe TSE belgesine sahip olan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın üretim yerleri İstanbul ve Tekirdağ’da olup siz değerli müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına sürekli olarak üretim tesislerini geliştirmektedir. Ürünlerimizi 6 kıtada 70 in üstünde ülkeye ihraç etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

 
 •  
  Kalitemizden asla taviz vermemek.
 •  
  İnsan sağlığını herşeyin ötesinde tutmak.
 •  
  ‘’Önemli olan kantite değil kalitedir’’ anlayışını benimseyerek çok üretimden ziyade öz üretim yapmak.
 •  
  Sektörde her zaman tercih edilen marka olup Made in Türkiye ibaresini tüm dünyadaki mutfaklara gururla taşımak.

MİSYONUMUZ

 

Sorumluluklarımızdan,kalitemizden ve dürüstlüğümüzden taviz vermeden güven ortamı içinde altında EVREN damgası bulunan her ürünü siz değerli müşterilerimize gururla sunmak.

 •  
  Bize göre kalite; verimi ve rekabet gücünü artıran en önemli etkendir. Bu nedenle yaşayan ve gelişen kendi kendini yenileyen bir kalite ruhu oluşturmayı , müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, sektördeki aranılan marka olan konumumuzu korumayı, inovasyona verilen değeri sürekli artırmayı ve altında EVREN ibaresi bulunan her ürünün daima arkasında olup satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmayı kendimize vazife kılmış ve bu çizgide ilerlemekteyiz.