Şık Ve Modern Tasarımlara Çeyizlerine Renk Katın


Her genç kızın hayali düğüne ilerlerken,  en tatlı telaşlarından olan çeyize değinmemek olmaz.Çeyiz geçmişten bu güne kadar gelen bir gelenektir. Evren mutfak olarak bu gelenekten esinlenerek yola çıktık ve geçmişten gelen gelenek yolculuğunuzda yanınızda olmak,  çeyiz için en iyi çeyizlikleri sunmak, şık ve modern tasarımlarla çeyizlerinize renk katmanızı sağlayacak mutfak ürünlerini ürettik.

 

Her zevke uygun olarak çeşitli desen ya da motiflerle oluşturulan tava, tencere, cezve ve granit set takımları; zerafetinin yanında sağlığınıza da uygun bir şekilde özel olarak evren mutfak tarafından sizler için üretilmiştir. Birbirinden farklı tasarım ve renklerde bulunan tava ve tencere takımlarınız, evinizde vereceğiniz davetlerde göz kamaştıracak ve evren mutfak ile mutfağınızın yıldızı yine siz olacaksınız.

 

Mutfağının yıldızı olsun istediğiniz arkadaşlarınıza çeyiz hediyesi almak ya da tavsiye etmek istiyorsanız http://evrenmutfak.com.tr/tr  sayfasındaki bin bir zevke uygun model ve şık tasarımları ile evren mutfağını tercihte bulunabilirsiniz.Çelik Seri Cezve: Çelik seri cezveyle yaptığım kahvenin tadıyla 40 yıl hatırım kalsın diyorsanız. Hemen Sipariş Vermek İçin Tıklayınız:http://evrenmutfak.com.tr/tr/product/239/Celik-Seri-Cezve

 

Desenli Basık Tencere:Isıya dayanıklı ergonomik, el yakmayan paslanmaz çelik tepe ve kulplu, şık tasarımlı kapağı, özenle polisajlanmış parlıklığını koruyan dış yüzeyli Desenli Basık Tencere ile mutfağınızı şımartacak ürüne http://evrenmutfak.com.tr/tr/product/191/Desenli-Basik-Tencereadresinden sahip olabilirsiniz.

 

Geniş ürün yelpazesiylegünün şartlarına uygun olarak en kaliteli ve uluslararası standartlarda üretilmiş ilginizi çekebilecek diğer ürünler http://evrenmutfak.com.tr de sizleri bekliyor.